Tüm riskleriniz için global çözümler.
Hakkımızda Bilgi Merkezi İletişim Bilgi Alın: 0 332 237 93 62

Tamamlayıcı Trafik Paket Sigortası

DNB Global'in size özel Ek Tamamlayıcı Trafik sigortası teklifleri ile güvenli yolculuğun keyfini sürün
Ücretsiz
Ek Trafik
Paket Sigortası
Teklifi Alın
Size özel teklif hazırlyabilmemiz için lütfen istenilen bilgileri eksiksiz giriniz.
Aşağıda yer alan bilgiler genel bilgilendirme amaçlı olup çözüm ortağımız olan sigorta firmaları ve aracınıza göre farklılıklar gösterebilir.Doğru sonuç için teklif formu üzerinden bilgilerinizi bize göndererek teklif isteyiniz.

Tamamlayıcı Trafik Paket Sigortası Nedir?

Mevcut Zorunlu Trafik poliçenize ek olarak düzenlenen Tamamlayıcı Trafik poliçesi ile, hem trafik poliçenizin limitleri genişletilmekte hem de kaza sonrası ikame araç, çekici ,araç çilingir, acil ambulans gibi hizmetlerden faydalanma imkanı sunulmaktadır.

Tamamlayıcı Trafik Paket Sigortasından, aktif (iptale uğramamış) Zorunlu Trafik poliçesine sahip olan otomobil ve kamyonet sahibi tüm araç sahipleri Tamamlayıcı Trafik poliçesine sahip olabilir.

Tamamlayıcı Trafik sigortası ile sizi aşağıdaki durumlara karşı güvence altına alıyoruz.

 • İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı (3. Şahıslara verilebilecek zararlara karşı mali güvence)

  Aracınız ile 3. Şahıslara verebileceğiniz maddi veya bedeni zararlar Zorunlu Trafik poliçenizde yer alan yasal limitler dahilinde karşılanmaktadır. Bu limitin yetmediği durumlarda ise , Tamamlayıcı Trafik poliçenizde yer alan İhtiyari Mali Mesuliyet teminatı devreye girerek, maddi yükün altına girmenizi önler. 250.000 TL ye kadar yükseltilebilen bu teminat ile sorumluluklarınız ekstra güvence altına alınır.

 • Yol Yardım Hizmetleri *

  Yol Yardım teminatı ile ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız. Kaza sonrası çekici hizmeti, araç çilingir gönderimi, lastik değişim hizmeti, yakıt bitmesi durumunda çekici, acil ambulans gibi asistans hizmetlerinden 7/24 faydalanabilmektesiniz.

 • Ekstra Asistans

  Ekstra asistans teminatı kapsamında 3 farklı servis yer almaktadır.

  • İkame Araç: Kaza neticesinde aracınızın hareket edememesi ve çekici hizmetinin Yol Yardım tarafından sağlanması durumunda, olay başı 5 (beş) gün ve yılda azami 2 (iki) kez olmak üzere tarafınıza ikame araç sağlanmaktadır.
  • Çekici: Çekiciye ihyiyaç duyduğunuzda, en geç 60 dakika içinde gönderimi sağlanmaktadır.
  • Taksi ücreti: Kaza neticesinde acil bir noktaya yetişmeniz gerekirse poliçede verilen teminat dahilinde şehiriçi taksi ücretinizin tarafımızdan karşılanmaktadır.
 • Araç Bakım

  Araç Bakım Hizmet paketi ile aracınızdaki 26 noktada (sistemsel arıza sorgulama, fren sistemi kontrolü, lastik ve jantların kontrolü vb.) Mekanik Check Up hizmeti verilirken, Mikropların kırılması ve kötü kokuların giderilmesi için de Ozon Bombardımanı hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Üstelik oto bakım ve koruma hizmetlerinde %35 ve oto mekanik yağ değişim ve bakım hizmetlerinde de %25 indirimli olarak yararlanma imkanı sunulmaktadır.

Tüm riskleriniz için global çözümler. Takip Edin
Tüm hakları saklıdır. DNB GLOBAL Sigorta Aracılık Hizmetleri © 2020