Tüm riskleriniz için global çözümler.
Hakkımızda Bilgi Merkezi İletişim Bilgi Alın: 0 332 237 93 62

Zorunlu Trafik Sigortası

DNB Global'in size özel Trafik sigortası teklifleri ile güvenli yolculuğun keyfini sürün
Ücretsiz
Zorunlu
Trafik Sigortası
Teklifi Alın
Size özel teklif hazırlyabilmemiz için lütfen istenilen bilgileri eksiksiz giriniz.
Aşağıda yer alan bilgiler genel bilgilendirme amaçlı olup çözüm ortağımız olan sigorta firmaları ve aracınıza göre farklılıklar gösterebilir.Doğru sonuç için teklif formu üzerinden bilgilerinizi bize göndererek teklif isteyiniz.

Nedir

Trafikte oluşabilecek kazalarda, karşı tarafın maddi ve fiziksel zararlarını teminat altına alan trafik sigortası, son düzenlemelerle birlikte kanuni olarak geniş kapsamlı hükümler içeriyor.

Hem araçların hem de araçlarda bulunan yolcuların güvenliğini ve zararlarını teminat altına alan araç trafik sigortası, olası bir kaza anında maddi ve manevi yükümlülüklerinizi üstleniyor. Maddi hasarlı kazalarda araç hasarlarını, yaralanma hallerinde hastane ve tedavi masraflarını, kazada ölüm olayı gerçekleşti ise limitleri önceden belirlenmiş ölüm tazminatlarını karşılayan zorunlu trafik sigortası, her yönüyle güvenlik sağlıyor.

2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu'na göre, trafiğe çıkmadan önce araçlar için yaptırılması zorunlu olan trafik sigortası, üçüncü şahısların maddi zararlarını güvence altına alıyor.

Trafik sigortası, sigortalanan aracın hasarlarını karşılamıyor.

Kendi aracınızın hasarlarını tazmin etmek amacıyla, zorunlu trafik sigortası dışında, dilerseniz isteğe bağlı olarak kasko sigortası yaptırabilirsiniz.

Tüm riskleriniz için global çözümler. Takip Edin
Tüm hakları saklıdır. DNB GLOBAL Sigorta Aracılık Hizmetleri © 2020